Wypełnij wniosek online

Wypełnij formularz ze swoimi danymi personalnymi odnośnie pobytu

Dokonaj płatności


Dokonaj wpłaty wadium na odpowiednie konto bankowe

Odbierz pocztą email decyzje

Odbierz decyzję odnośnie pobytu poprzez adres email.

Ponadczasowy włoski styl agd – kuchnie w stylu retro

Włoskie firmy AGD

Na rynku istnieje niemało firm produkujących akcesoria agd. To narzędzia powszechnie użytkowane w gospodarstwie domowym. Np. zmywarki, chłodziarki, mikrofalówki, miksery, czy suszarki. Jedne są lepszej, pozostałe gorszej jakości.

Włoski sprzęt agd zjednoczony jest z profesjonalnymi markami, jakie świadomie rywalizują z pozostałymi np. na rynku UE.

Firma Lofra oraz inne

Lofra to całkiem stara firma, jaka pierwotnie fabrykowała tylko pralki, w następnej kolejności rozszerzyła ofertę o inne urządzenia stosowane w gospodarstwie, zmywarki, czy zamrażarki. Do dziś nad marką Lofry czuwa jej szef.
Włoski styl agd można zaobserwować w twórczych i współczesnych czajnikach znanej firmy Vera. Mają wkomponowany zegar, programator, za pomocą którego możemy ustawić 60 minut, o jakiej czajnik ma zaparzyć wodę. W zależności od własnych potrzeb możemy też wyłonić, którą ma mieć temperaturę wody. Taki designerski czajnik elektryczny Vera włoskiej marki Casa Bugatti świetnie wyprzedaje się np.w Polsce. Jednostka ta produkuje także miksery, tostery, wyciskarki, bądź wagi.De’Longhi to też włoski wytwórca sprzętu agd. Od wielu lat wyprzedaje swoje perfekcyjne artykuły nie tylko w Europie, oraz na całym świecie. Powodzenie firmy nadszedł w latach siedemdziesiątych wraz z wyprodukowaniem pierwszego przenośnego kaloryfera. Wytwarzają np. multicookery, czajniki elektryczne, tostery oraz grille.

Znaną i cenioną firmą jest także Candy. To włoski producent agd cechujacy się lepszym poziomem profesjonalizmu, bardzo porządnymi towarami, które są bardzo modne w Europie. Pralki, mikrofale, czajniki, lub odkurzacze podbijają europejski sektor od dłuższego czasu. Ta niespotykana, lubiana a także solidna firma Candy stworzyła pierwszą we Włoszech pralkę już w 1945 roku i wynalazła w latach 50-tych nowoczesną pralkę ładowaną od frontu, co stało się symbolem prania w stylu włoskim.

Są też inne słynne marki włoskie, jakie tworzą podobny wyposażenie agd. Indesit Company, Smeg, Zanussi, Iberma. To popularne a także poważane firmy, a ich produktom należałoby się przyjrzeć.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *