Wypełnij wniosek online

Wypełnij formularz ze swoimi danymi personalnymi odnośnie pobytu

Dokonaj płatności


Dokonaj wpłaty wadium na odpowiednie konto bankowe

Odbierz pocztą email decyzje

Odbierz decyzję odnośnie pobytu poprzez adres email.

Kanada visum, czyli e-wiza do Kanady

Wiza zaplecza PL. Canada visa online – co należy wiedzieć?


Podróż do Kanady może okazać się doskonałą przygodą, aczkolwiek pamiętać należy o, że podróżując samolotem należy stosownie się do niej przygotować. Na początku powinno się złożyć wniosek Canada visa online.

Po co potrzebna jest tak faktycznie eTA Canada?


Elektroniczna visa canada utworzona została zwłaszcza po to, aby osoby podróżujące do Kanady posiadały 100% pewności, że przy przekraczaniu granicy nie będą mieć żadnych znaczniejszych przeszkód. Mieć na uwadze należy zawsze o tym, że eTA Canada nigdy nie daje zapewnienia, iż zostaniemy wpuszczeni do Kanady. Każdy turysta powinien przygotować się na rozmowę z pracownikiem emigracyjnym.

Jak można otrzymać eTA Canada?

Komfortowym wyjściem jest niewątpliwie złożenie wniosku przez Internet. Mogą tego dokonać wszyscy którzy, posiadają dostęp do internetu i mogą dokonać płatności przez Internet. Canada visa online wiąże się z wpłatą aplikacyjną.

Jakie pytania znajdują się we wniosku?

Jeżeli mowa o samych pytaniach to dotyczą one kluczowych danych osobowych: imię, nazwisko, data oraz miejsce urodzenia, płeć, obywatelstwo, seria paszportu i jego ważność itp. We wniosku należy wyznaczyć także z którą sumą pieniężną planuje się wjechać do Kanady. W sieci można odnaleźć internetowe informatory, dzięki któremu zapewne każdy będzie zdolny wypełnić wniosek, również bez znajomości języka angielskiego. Wypisanie wniosku powinno zająć około 15-20 minut.

Jak długo czeka się na odpowiedź?


Przy wypisywaniu wniosku trzeba podać oczywiście swój mail, na który po kilku minutach przyjdzie wiadomość o pozytywnym potwierdzeniu eTA.

W niektórych sytuacjach wymagane jest natomiast uzupełniające skontrolowanie, wówczas na maila zostanie przesłana wiadomość, iż dany wniosek wymaga specjalnej weryfikacji, więc na odpowiedź należy poczekać 1-3 dni. Pożądane byłoby wspomnieć również i o tym, iż eTA jest automatycznie łączona z paszportem, wobec tego nie trzeba go drukować.

Więcej informacji: Kanada visum.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *