Wypełnij wniosek online

Wypełnij formularz ze swoimi danymi personalnymi odnośnie pobytu

Dokonaj płatności


Dokonaj wpłaty wadium na odpowiednie konto bankowe

Odbierz pocztą email decyzje

Odbierz decyzję odnośnie pobytu poprzez adres email.

Jak uzyskać ETA do Kanady?

Wiza do USA vs. rejestracja pobytu w Kanadzie

Ameryka Północna to dla wielu Europejczyków bardzo ciekawe miejsce. Z uwagi na dzielącą ten kontynent odległość od Europy, do tej pory niewielu zdołało pozwolić sobie na taką podróż. Dziś aczkolwiek ceny biletów samolotowych są coraz mniejsze, toteż podróżowanie staje się coraz bardziej przystępne. Przed wycieczką należy jednak załatwić formalności administracyjne.

Wiza do USA

Jeżeli ktoś z Polski planuje podróż do USA, musi najpierw starać się o wizę. Tematy wizowe są dość dyskusyjne i od dawna budzą wśród ludzi dużo emocji, nie zawsze miłych. Są zarówno sympatycy, jak również przeciwnicy wiz. Wiele osób zaznacza, że gdyby Polacy zachowywali się odpowiedzialnie i zawsze opuszczali Stany Zjednoczone przed upływem ważności swojego pozwolenia na pobyt tamże, wizy mogłyby zostać zniesione. Z powodu braku zaufania do Polaków, jednak wizy do Stanów są konieczne i na tę chwilę nie zanosi się na zmianę tego stanu rzeczy. Jeśli komuś przeszkadza postępowanie ubiegania się o wizę i ktoś obawia się rozmowy z konsulem, to rozwiązaniem może być podróż do innego państwa Ameryki Północnej. Chodzi naturalnie o Kanadę!

eTA do Kanady

Zachwycająca Kanada, tak śliczna i różnorodna pod rozlicznymi względami, zaprasza i zachęca turystów zachwycającymi widokami, dziką naturą a także podmuchem nowoczesności. E-wiza do Kanady to coś innego niż standardowa wiza, o jaką należy się ubiegać. Kanada e-wiza to po prostu elektroniczna autoryzacja swojego pobytu w Kanadzie, ogół odbywa się na oddanej ku temu stronie online. Proces jest bardzo prosty oraz intuicyjny. eTA kanadyjska nie wymaga trudnych przygotowań. Trzeba przygotować sobie paszport, adres e-mail i możliwość zapłaty kilku dolarów. Na ogół wniosek jest rozpatrywany w przeciągu paru minut. W pojedynczych sytuacjach należy zaczekać nieco dłużej lub nawet wysłać uzupełniające dokumenty. Są to wprawdzie zdarzenia bardzo sporadyczne. Po takiej porcji informacji należy po prostu zabrać się za planowanie wyjazdu.

Więcej informacji:
eTA Kanada.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *