Wypełnij wniosek online

Wypełnij formularz ze swoimi danymi personalnymi odnośnie pobytu

Dokonaj płatności


Dokonaj wpłaty wadium na odpowiednie konto bankowe

Odbierz pocztą email decyzje

Odbierz decyzję odnośnie pobytu poprzez adres email.

Jak szybko uzyskać ETA do Kanady?

Elektroniczna Autoryzacja Podróży – co to jest eTA

Wyjazdy za granicę nigdy wcześniej nie były tak proste w zorganizowaniu jak dziś. Wystarczy paszport i odrobina zaangażowania, aby zobaczyć dużo państw na wielu kontynentach. Jeżeli chodzi o niektóre kraje – formalności trzeba załatwić jeszcze przed odlotem. Na przykład podróż do Kanady wymaga autoryzacji wycieczki. Władze poniektórych państw dopuszczają zakupić wizę dopiero na granicy.

E-wiza do Kanady

Będąc obywatelem Polski, nie musimy mieć wizy, by podróżować do Kanady. Należy aczkolwiek zdobyć eTA do Kanady – nie jest to papierowa wiza, tylko elektroniczna autoryzacja Twojej podróży. Chodzi o to, iż należy wypełnić aplikację na konkretnej stronie internetowej oraz dostarczyć aplikację na wjazd na obszar państwa. Po uzyskaniu eTA bez przeszkód wolno mieszkać w Kanadzie przez ustalony czas. Kanada e-wiza to system niezwykle prosty, który nikomu nie przysporzy kłopotów. Elektroniczny stwierdzenie próbuje skoro tylko parę dolarów. Pewnie sporo ludzi twierdzi, że o wiele łatwiej byłoby nabyć wizę na lotnisku. Warto aczkolwiek docenić, że dzięki systemowi elektronicznemu autoryzacja podróży kosztuje naprawdę niewiele, natomiast pełny proces trwa tylko parę minut.

Co jest niezbędne?

Aby wszystko poszło odpowiednio z planem, kandydat potrzebuje trzech rzeczy: paszportu, maila i dodatkowo możliwości dokonania opłaty drogą elektroniczną.

Źródło:
kanada eta.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *