Wypełnij wniosek online

Wypełnij formularz ze swoimi danymi personalnymi odnośnie pobytu

Dokonaj płatności


Dokonaj wpłaty wadium na odpowiednie konto bankowe

Odbierz pocztą email decyzje

Odbierz decyzję odnośnie pobytu poprzez adres email.

Jak modnie ubierać się po 40? Porady stylisty

Usługi stylisty

Jeżeli chcemy odpowiednio wyglądać, to musimy w siebie zainwestować. Dobry i gustowny wygląd jest kluczem do sukcesu oraz kariery. Toteż jak rozpocząć swoją przemianę? Na czym skupić najwięcej czasu?

Odpowiednio dopasowany ubiórZnane powiedzenie mówi: „Jak Cię widzą, tak Cię piszą”. I niestety jest w owym zdaniu dużo słuszności. Jeśli ubierzemy się niestosownie do sytuacji to może się zdarzyć sytuacja, że zostaniemy ośmieszeni, nie dostaniemy wymarzonej pracy czy też nie podbijemy serca kobiety. Stylizacja musi pasować do nas, naszego charakteru oraz do konkretnej sytuacji. Jeśli lubimy ubierać się komfortowo oraz klasycznie, jednak niekiedy potrzebujemy wyglądać elegancko to warto zdecydować się na dodatki. Metamorfoza jest możliwa dzięki temu, że ubierzemy szpilki zamiast adidasów, wybierzemy skórzaną torebkę, w zastępstwie plecaka. Warto posiadać w swojej szafie ubrania, które będą nadawać się w każdym zestawieniu. Lepiej mieć mniej rzeczy, ale wysokiej jakości i w naturalnej kolorystyce, niż dużo, ale sieciówkowych. W naszej prezencji zasadniczą funkcję odgrywa także makijaż i uczesanie. Makijaż dzienny musi być zwyczajny oraz prawie niewidoczny. Włosy powinny być zadbane a także czyste.

Pomoc stylistyJeżeli nie potrafimy osobiście skompletować swojej garderoby to należałoby zwrócić się o wsparcie do profesjonalisty. Porady stylisty mogą się okazać nieocenione. Coraz więcej osób korzysta z takich porad. Dzięki styliście dowiemy się jak kompletować swoją garderobę, w czym ładnie wyglądamy, i co najlepiej wyrzucić z szafy. Stylista wybierze się z nami nawet na zakupy i poradzi co pożądane byłoby nabyć. Korzystając z usług stylisty dowiemy się przede wszystkim jak dopasować odzież do figury a także wieku. Poza tym zrozumiemy w jakich kolorach najlepiej wyglądamy. Stylista pomaga uwydatnić pozytywne cechy naszej postawy, i jednocześnie zamaskować niedoskonałości. Eksperci za taką wskazówkę liczą sobie około 500 złotych (z analizą kolorystyczną, selekcją szafy a także zakupami).

Dowiedz się więcej: porady stylisty.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *