Wypełnij wniosek online

Wypełnij formularz ze swoimi danymi personalnymi odnośnie pobytu

Dokonaj płatności


Dokonaj wpłaty wadium na odpowiednie konto bankowe

Odbierz pocztą email decyzje

Odbierz decyzję odnośnie pobytu poprzez adres email.

E-Wiza do Kenii – planowanie wyjazdu

Wiza elektroniczna do Kenii, inaczej rozwiązanie na podróż bez zbytecznych formalności.

Urlopy w Kenii są od niedawna coraz to bardziej wzięte. Ów kierunek zachęca turystów ładną pogodą oraz sezonem, który trwa w praktyce przez okrągły rok, z malowniczymi plażami i okazją do koegzystowania z dziką naturą. Zgodnie z wiążącymi zasadami, żądana jest wiza do Kenii,, jaką muszą zakupić zarówno wyjeżdżający, jak i jednostki przemieszczające się w interesach. Z wizowego obowiązku zwolnione są jedynie dzieci poniżej poziomu 16-go roku życia, które wjeżdżają do Kenii pod opieką krewnych.

Żeby pozyskać wizę, nie trzeba dopełniać żadnych spraw formalnych!

W naszych czasach by załatwić wizę, wcale nie ma potrzeby by wystawać w kolejce czy uganiać się po urzędach. Każde formalności można uregulować w domu, paroma kliknięciami myszką. Jest to niezwykle użyteczne dla zapracowanych osób, które przewidują wyjazd oraz nie posiadają czasu na biurokrację. Wiza jest realna do zdobycia na lotnisku, tymczasem co jeśli zapomnimy ze sobą wymaganego dokumentu tudzież nie pozostanie nam ona wydana?

Wniosek wizowy do Kenii jest możliwość złożyć niezmiernie prosto poprzez sieć. Żeby mieć pewność dobrego wnioskowania o poświadczenie, należałoby korzystać z filii wizowego pośrednictwa, która zajmie się wyrobieniem wizy w łatwy i szybki sposób. Za sprawą pośrednictwa możliwe jest otrzymać obojętnie jaki wariant wizy, w zależności od załatwianej długości pobytu na terenie Kenii.

W jaki sposób można aplikować o elektroniczną wizę?

Wniosek powiązany z wizą do Kenii załatwia się drogą internetową. Do wniosku w jakim wypada naznaczyć rodzaj wizy o którą aplikujemy, wypada dołożyć skan paszportu – powinien być on aktualny przez minimalnie 180 dni od powrotnej daty z Kenii. Niezbędny będzie również skan kolorowy fotografii w formacie paszportu, lotnicza rezerwacja lub hotelowa. Realizacja wizy wcale nie sprzęga się z wysokimi należnościami – pod uwagę jest brana cena pośrednika oraz opłata konsularna, która jest zależna od typu wizy. Dzięki drodze elektronicznej definitywnie unikamy jednakże załatwiania spraw formalnych, a samo dostarczenie wniosku zajmuje nie dłużej aniżeli kilkanaście minut. Typowy czas sporządzania elektronicznej wizy to raptem 2 dni robocze.

Czytaj również:

kenya e visa

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *