Wypełnij wniosek online

Wypełnij formularz ze swoimi danymi personalnymi odnośnie pobytu

Dokonaj płatności


Dokonaj wpłaty wadium na odpowiednie konto bankowe

Odbierz pocztą email decyzje

Odbierz decyzję odnośnie pobytu poprzez adres email.

Biuro podróży idealną odpowiedzią na dobrze zorganizowany urlop

Wakacje coraz bliżej. Ciepłe dni zbliżają się wielkimi krokami, a także okres wakacyjny. Co niemiara osób wakacje poświęca na odpoczynek, relaks i podróż daleko od domu. Jednak, by urlop zdołał okazać się udany, najlepiej przewidzieć go wcześniej. Jeżeli nie posiadamy smykałki do planowania wyjazdów i całej ich otoczki, wyręczy nas w tym biuro podróży.

Biuro podróży Euro Pol Tour zaskoczy szeroką propozycją. Przede wszystkim, co rzuca się w oczy, można dokonać swobodnego wyboru w kwestii dotarcia w miejsce docelowe. Osoby, które nie zdołają lub nie pragną jechać na swoją rękę, posiadają dwie możliwości podróży – autokarem bądź samolotem. W samej rzeczy cena wyjazdu zależna jest od sposobu podróżowania.


Wycieczki dla osób starszych i młodszych


Wielka oferta biura skierowana jest do każdego z nas bez względu na wiek czy ilość osób. Dlatego alternatywę dla siebie odszukają zarówno seniorzy, jak i młodzież. Co więcej przebierać można pośród ofert tematycznych posegregowanych względem zainteresowań. Znajdziemy tu coś dla zapaleńców golfa, wypoczynku SPA, tenisa, sportów wodnych, a także kuchni .

Środek transportu

Gdy wyselekcjonujemy już środek przewozu, jakim chcemy podróżować, przychodzi najwyższy czas na wybranie miejsca wyjazdu. Postacie preferujące wycieczki autokarem ( np Bułgaria autokarem ) z pewnością zostaną tu ciepło zaskoczone, albowiem różnorodność możliwości jest dużo. Jeździć możemy blisko a także daleko. Na liście opcji wynajdziemy miejsca zlokalizowane między innymi na Cyprze, Bułgarii, Chorwacji, Węgrzech. Mało tego co w zasadzie najważniejsze dla pragnących jechać autokarem, zaznaczyć należy, iż biuro podróży EPT dysponuje autokarami wysokiej klasy, przez co podróż zyskuje na komforcie. Przede wszystkim natomiast regularnie badane są pod względem stanu technicznego, co z kolei zwiększa poczucie bezpieczeństwa w trakcie wycieczki.


Relaks to nie wszystko

udany urlop to nie tylko relaks, odpoczynek i leżenie na piaszczystej plaży na złoty brąz. To także atrakcje dla jednostek lubiących nieco bardziej aktywne spędzanie czasu. Biuro ma też do nich wycelowaną ofertę. Wycieczki objazdowe pozwolą nie wypocząć podczas zwiedzania, ale także poznać otoczenie, w którym znaleźli się zwiedzający. Dzięki temu zdobędziemy nie tylko nowe, fascynujące informacje o zabytkach, ale zarówno będziemy mogli podziwiać śliczne widoki wyselekcjonowanych przez siebie punktów.

Jak widać, każda osoba wyszuka coś dla siebie. Dokładniej z ofertą biura można zaznajomić się, odwiedzając stronę internetową. Niemniej jednak należy przygotować sobie adekwatne zaplecze czasowe, jako że z pewnością porwani zostaniemy w niebywały szereg różnorodnych oraz ciekawych możliwości.

Więcej o ofercie
Chorwacja autokarem

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *